menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün arama
Alt Menü 1

Ürün grupları
Alt Menü 2

PROMOSYON BANK | Promosyon Ürünleri | İstanbul Türkiye

iletişim

 

PROMOSYON BANK | Promosyon Ürünleri | İstanbul Türkiye

PK.79 ÜSKÜDAR- İSTANBUL

Tel : 0 216 310 26 02

        0 216 310 58 43

Promosyon ve promosyon ürünleri imalatı.

Promosyon ajanda , promosyon defter, promosyon kalem, promosyon power bank, promosyon usb bellek, promosyon anahtarlık modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

http://www.promosyonbank.com

Promosyon ürünlerinde lider markadan aracısız satışlar.

Promosyon Bank Promosyon

Promosyon işinde deneyim sahibi olan firmalar size başarıyı gösterecektir. Şirketimizce sunulan tüm ürünler hem kaliteli hem de şık ürünler olmaktadır. Günümüzde online uygulamalar oldukça popülerdir. Bunlardan birisi de online promosyon alışverişidir. Sanal katalogda uygun fiyatlı ve kaliteli, fonksiyonel ürünler bulunur. Örneğin en çok tercih edilen promosyon ürünler, promosyon defter, promosyon kalem, promosyon ajanda, promosyon kalemlik, promosyon kırtasiyelikler, promosyon konfeksiyon ürünleri olmaktadır. Uzman kadromuz promosyon ürünün üretimi sırasında kaliteli hammaddeler kullanmaktadır. Aynı zamanda tüm hammaddelerin de TSE onaylı olduğunu ekleyelim. Fuar dönemleri promosyon ürün tercihlerinin yoğun olduğu anlardır. Bu dönemlerde rakiplerinizin arasından dikkat çekmek için bizimle çalışmaya siz de hazır olun.  Günümüzde para kadar zaman da değerlidir. Bu bakımdan sizi aldatmayacak, yüzünüzü güldürecek bir performans için promosyon şirketini dikkatle seçmeniz gerekir.

Promosyon ürün üzerine firma baskı ve logo çalışması da yapılabilmektedir. Yapılacak logo ve baskı çalışması da ürün hammaddelerinde kullanılan standarda uygun olacak şekilde kaliteli hammaddeler ile tamamlanmaktadır. Günlük yaşamda kullanırken kolay yıpranacak malzemelerin tercih edilmesi seçilen promosyon malzemesinin de hızlıca bozulmasına neden olacaktır. Hasar gören promosyon malzemeleri de kullanılamaz hale gelecektir. Tüketicilerin şirketinizi kalite olgusu ile birlikte hatırlamaları için promosyon ürün seçimlerinde dikkatli davranmanız gerekir. Katalogumuzda her keseye ve her zevke uygun olacak şekilde tasarlanmış birçok promosyon ürün bulunur. Gözü yormayacak ve hızlıca ilerlemenizi sağlayacak olan menülere kolaylıkla göz atabilirsiniz. Tasarım ekibimiz her bir promosyon ürün tasarımında özenle çalışmaktadır. İşlevselliğe ve görselliğe önem verilerek hazırlanmış olan bu ürünlerden bir tanesi mutlaka firmanıza hitap edecektir. Kaliteli ve ekonomik fırsatları ile promosyon katalogumuz sizin firmanızın da tüm ihtiyacını karşılayacaktır. Tek bir ürün seçebileceğiniz gibi farklı ürünlerden de değişik kombinler yaratabilirsiniz. Belli bir miktarda vereceğiniz siparişte önemli ıskontolar sağlandığını da ekleyelim. Hem iş hem de günlük yaşamda promosyon ürünleri ile sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Bu sayede marka ismini çok daha kalıcı hatırlamayı sağlamayı hedefleyen şirketler sektörel olarak varlıklarını da kuvvetlendirmektedirler.   

 
 
PROMOSYON BANK | Promosyon Ürünleri | İstanbul Türkiye
Banka Seçenekleri

Promosyon Nedir ?

Promosyon, insanların kullanabileceği ürünler üzerinden yapılan tanıtım çalışmalarıdır. Yapılan bu tanıtım çalışmalarından hem özel sektörde faaliyet gösterenler hem de kamuda faaliyet gösteren kurumlar çokça promosyon ürünlerinden yararlanmaktadır. Promosyon, çalışmalarından güdülen amaç insanlarla birebir iletişim kurmak ve verilen hediye ürünler sayesinde insanların kuruma olan ilgilerini artırmaktır. Bu nedenle firmalar ve kurumlar promosyon, ürünler üzerinden yapılan çalışmaları sıklıkla gerçekleştirmektedir. Promosyon, ürünleri olarak sıklıkla promosyon kalem, ajanda, power bank, defter, usb bellek, anahtarlık, gibi ürünler kullanılabilmektedir. Her türlü ürünün bulunduğu bu sektörden sizlerde yararlanarak daha kaliteli tanıtım çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken ürününüzü seçmek ve baskı işlemleri ile gerekli gereksinimlerin karşılanmasını sağlamak. Promosyon, iş hayatınızda size büyük fayda sağlayacak ve hızla yükselişinize vesile olacaktir. Promosyon, size yeni müşterileriniz ile daha rahat iletişim imkanı sağlar. Promosyon bank promosyon, olarak sizlere en iyi ve yeni ürünleri en uygun fiyat ile sunmaktayız. Çalışma hayatınıza renk katacak bu yeni ve uygun fiyatlı Promosyon seçenekleri sitemizde sizlerin beğenisini bekliyor. Promosyon ürünleri eskiden yıl sonu dönemlerinde kullanılmakta olan ürünlerdi. Günümüzde ayna, bloknot, çakı ,termos, termos bardak, kartvizitlik gibi ürünler yıl içerisinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Yılın her döneminde ise promosyon kalem, promosyon plastik kalem, promosyon metal kalem, tablet kalemi, pda kalemi, çakmak, duvar saati, kalem seti ürünleri bol miktarda iş yerleri tarafından tüketilmektedir. Sektörün vazgeçilmezi olarak sayılan promosyon ajanda, organizer, çantalı ajanda, spiralli ajanda, geri dönüşümlü defter, bloknot, not defteri, ürünlerinin yanı sıra takvim, gemici takvimi, üçgen takvim gibi promoston ajanda imalatı ve takvim imalatı şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz metal anahtarlık, plastik anahtarlık, kauçuk anahtarlık, suni deri anahtarlık, gibi ürün çeşitleri hakkında internet sitemizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Eşantiyon grubu ürünlerimiz ve promosyon ürünleri ile ilgili geniş bilgi için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Powerbank

Son zamanların en çok satılan ve kullanılan sihirli promosyon ürünü promosyon power bank, modellerimiz sizlerle. Tercih edeceğiniz ürünlerin etkili bir şekilde promosyon görevini yerine getirmesi için baskı işlemlerinden de yararlanılmalıdır. Baskı çalışmaları günümüzde son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde ürünlerin üzerine firmaların logoları veya isimleri baskı yapılabilmektedir. Baskı işlemleri bittiğinde ürün tamamen firmaya ait bir promosyon powerbank, olarak ortaya çıkacaktır. Lazer baskı gibi imkanlar sayesinde metal yüzeylere de istenilen tasarımlarda baskı işlemleri yapılabilmektedir. Kaliteli bir şekilde yapılan baskı işlemleri ürünlere herhangi bir zarar vermemekte ve orijinalliklerine herhangi bir olumsuzlukta bulunmamaktadır. Promosyon power bank, ürünlerinin bir diğer özelliği ise avantajlı fiyatlarıdır. Çok yüksek olmayan fiyatlar sayesinde bu ürünlere kolay bir şekilde bütçenizi zorlamadan sahip olabilir ve tanıtımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

e-ticaret neticaret eticaret