Pda Kalemi (Metal) – my-3051

28.00

Stok kodu: my-3051 Kategoriler: ,
Açıklama

Kurumsal Pda Kalemi (Metal) – my-3051 Üretimi ve Toptan Fiyatları

Markanızın prestijini sahaya yansıtacak, uzun ömürlü ve kaliteli Pda Kalemi (Metal) – my-3051 modelleri ile tanışın. Promosyon Bank güvencesiyle üretilen bu özel promosyon kalem, günlük yaşamın her anında firmanızın hatırlanmasını sağlayan kusursuz bir pazarlama aracıdır. Yüksek adetli fuar promosyon ürünleri toptan imalatı siparişlerinizde bütçenizi koruyan avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Neden Logolu Promosyon Kalem Tercih Etmelisiniz?

Her bir kurumsal hediye, müşterinize verdiğiniz değerin fiziksel bir yansımasıdır. İş dünyasının yenilikçi trendlerine uygun olarak tasarlanan Pda Kalemi (Metal) – my-3051; dayanıklı materyal yapısı, pürüzsüz yüzeyi ve göz alıcı estetiği sayesinde rakipleriniz arasından sıyrılmanıza yardımcı olur. Fuar etkinlikleri, bayi toplantıları veya kurum içi hediye paketleri için en çok tercih edilen modellerden biridir.

Özelleştirme ve Gelişmiş Baskı Teknolojileri

Ürün yüzeyine uygulanan yüksek çözünürlüklü endüstriyel baskı teknolojilerimiz (Lazer, UV veya Tampon baskı) sayesinde kurumsal logonuz asla silinmez veya aşınmaz. Renkleriniz ilk günkü canlılığını korur. Grafik departmanımız sipariş onayı öncesinde size ücretsiz dijital prova hazırlayarak, üretilecek ürünün son halini net bir şekilde görmenizi sağlar.


▼ Pda Kalemi (Metal) – my-3051 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Siparişimde Pda Kalemi (Metal) – my-3051 için baskı işlemi nasıl yapılıyor?

Cevap: Pda Kalemi (Metal) – my-3051 ürünümüzde kaliteli baskı teknikleri tercih edilerek kurumsal kimliğiniz kusursuzca aktarılmaktadır. Baskı aşamasından önce grafik onayı hazırlıyoruz.

Soru: Seçtiğim Pda Kalemi (Metal) – my-3051 modelinde ortalama üretim süreci kaç gündür?

Cevap: Toptan Pda Kalemi (Metal) – my-3051 taleplerinizde, tasarım süreci tamamlandıktan sonra genellikle 3-5 iş günü süresinde adresinize kargoluyoruz.

Soru: Pda Kalemi (Metal) – my-3051 modelinin kalitesi ve dayanıklılığı ne düzeydedir?

Cevap: B2B standartlarında tüm kurumsal hediyelerimiz gibi Pda Kalemi (Metal) – my-3051 modeli de kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. İş ortaklarınızın yıllarca beğenerek kullanacağı dayanıklı bir üründür.

Soru: Kurumsal alımlarda bu ürünler depomuza nasıl bir ambalajda ulaşacak?

Cevap: Kargo sürecinde deforme olmaması için Pda Kalemi (Metal) – my-3051 siparişleriniz toplu ihracat kolilerinde özenle hazırlanarak teslim edilir. Ekstra hediye paketi ihtiyaçlarınızda müşteri temsilcimizle bağlantı kurabilirsiniz.

Soru: Örnek amaçlı Pda Kalemi (Metal) – my-3051 talep edebilir miyiz?

Cevap: Yüksek adetli Pda Kalemi (Metal) – my-3051 alımlarınızdan evvel, malzemeyi yakından incelemeniz için örnek ürün iletiyoruz. Numune talebiyle ilgili müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.